25 Cze 2026
System BIletowy w Przychodni Zabobrze
Szanowni Pacjenci,
Informujemy, że od dnia 23.06.2026 r. w Przychodni Zabobrze uruchamiamy nową funkcjonalność – system biletowy (bileterkę).
Po wejściu do przychodni prosimy o podejście do bileterki i pobranie odpowiedniego biletu zgodnie z informacjami wyświetlanymi na urządzeniu.
Nowe rozwiązanie będzie obecnie testowane, a jego celem jest lepsza organizacja obsługi Pacjentów oraz zapewnienie przejrzystej informacji o kolejności przyjęć i momencie wejścia do gabinetu.
Dzięki temu chcemy, aby każdy Pacjent miał jasną informację:
- swoim miejscu w kolejce,
- aktualnie obsługiwanym numerze,
- tym, kiedy może wejść do gabinetu.
Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość podczas pierwszych dni działania systemu. Przepraszamy za ewentualne niedogodności, które mogą wystąpić w trakcie testów i wdrażania nowego rozwiązania.
Dziękujemy za współpracę i zaufanie